İstanbul Ataşehir’de bulunan DeDio Psikoloji olarak, devamlı kendini yenileyen, uzmanlık alanlarına saygı duyan, mesleki etik kurallarına bağlı, farklı branşlarda (psikolog, psikolojik danışman, psikiyatrist, profesyonel yaşam koçları, sosyal hizmet uzmanları, avukatlar vb) konsültasyon yapan bir ekiple çalışmaktayız. Bireysel Yetişkin Psikolojisi ve EMDR Terapisi, Çocuk ve Ergen Psikolojisi, Çift, İlişki ve Aile Psikolojisi başlıca çalışma alanlarımız arasında yer almaktadır.

Merkezimizde danışanlarımızın ruhsal ve fiziksel konforunu önemsiyoruz. İhtiyaca yönelik değişim ve gelişime açık bir zihniyetle her daim kalitemizi arttırmak için özenli bir tutumla işimizde ilerliyoruz.

Amacımız, aldığımız geçmiş eğitimlerden faydalanarak, bu alandaki deneyimlerimizi etik ilkelere bağlı, kişisel sınırlara ve mahremiyete önem vererek, danışanlarımızın yaşamlarına işlevsel bir biçimde aktarmak. Psikoterapi seanslarımızda farklı yaklaşımlardan faydalanıyor, danışanlarımızın yaşantısına ve ihtiyacına yönelik en işlevsel ve çözüm üreten yöntemlerle çalışıyoruz. Çalışmalarımızı bilimsel açıdan geçerliliği ve güvenilirliği kanıtlanmış, uygulama ve değerlendirmede yetkinlik sahibi uzmanlarımız tarafınca kullanılan psikolojik testlerle de destekliyoruz.

Call Now ButtonBilgi Al