Uzman Klinik Psikolog Deniz Doğruöz

Deniz Doğruöz, 2000 yılında Koç Üniversitesinde aldığı lisans eğitimini tamamlayarak psikolog olarak başladığı meslek serüveninde, insanoğlunun geçirdiği tüm evrelerine tanıklık etmek amacıyla farklı deneyim alanlarında bulunmuştur. Çocuk, ergen, yetişkin ve yaşlıların bulunduğu farklı kurumlarda Psikolog ve Eğitim Uzmanı olarak çalışmalar yapmıştır. Ardından yüksek lisans eğitimini de tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog Ünvanına sahip olmuştur.

Özellikle, 17 yıla yakın bir süredir psikolojik sorunların daha küçük yaşlardan itibaren oluşmadan yani “testi kırılmadan önce” çözülebileceğini fark etmiş bu nedenle, anne, babalara ve eğitimcilere yönelik Aile ve Yetişkin Eğitimcisi ve Psikolog olarak psikoterapi ve psikoeğitim faaliyetlerinde bulunmuştur. 2010 yılından itibaren yetişkinliğe adım atmaya çalışan gençlerin ergenlik çağı problemleri ve yetişkin yaşamının daha doyumla yaşanabilmesi için bireysel psikolojik destek ve terapi çalışmalarına yoğunlaşmıştır.

Kurucusu olduğu Dedio Psikoloji'de Ergen Terapisti, Yetişkin Terapisti ve EMDR Terapisti olarak İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de deneyimlerimi danışanlarının yaşamlarına aktarmasına yardımcı olmaktadır. Psikoterapinin danışanın yaşamına özgü yaklaşımla ele alınmasının önemli olduğunu düşündüğü için farklı psikoterapi uygulamalarını danışanın yaşam kalitesini arttırabilmesi için kullanmaktadır. Evli, bir kız ve bir erkek çocuk babasıdır.

Call Now ButtonBilgi Al